Kurtki oversize — co można znaleźć na rynku?

Kurtki oversize — co można znaleźć na rynku?

Od kiedy tylko luźniejsze fasony ponownie pojawiły się w damskiej modzie, panie pokochały je do tego stopnia, że nie wyobrażają sobie bez nich życia. Dotyczy to nie tylko bluzek efektownie spuszczanych na ramiona czy sukienek o nietoperzowym kroju, ale też okryć wierzchnich, np. kurtek. Sprawdź, co w tym zakresie oferuje rynek.

Jakie kurtki oversize dla kobiet można znaleźć w sprzedaży?

Kobiety ceniące sobie luźniejsze fasony, czy to z powodu umiłowania wygody i swobodnego stylu, czy z chęci ukrycia mankamentów sylwetki, mogą sięgać po nie przez okrągły rok. Wynika to z faktu, że kroje oversize mogą mieć okrycia wszelkiego rodzaju — jeansowe katany na lato, wiatrówki i parki na sezony przejściowe czy kurtki zimowe, na przykład puchowe. W dodatku zapewniają one świetny i supermodny wygląd. Nie trzeba przy tym obawiać się zaburzonych proporcji sylwetki, wystarczy tylko dobrze dobrać okrycie, na przykład jego długość i rozmiar. Co więcej, obecnie w modzie są swobodne stylizacje, zakładające na przykład noszenie szerokich okryć wierzchnich z równie obszernymi spodniami.

Co warto wybrać?

Panie nieprzyzwyczajone do takich okryć mogą obawiać się, że będą w nich wyglądać mało elegancko, jednak jest prosty sposób, by temu zapobiec i stworzyć stylizację wprawdzie swobodną, ale modną i efektowną, o miejskim charakterze. W tym celu warto stawiać na kurtki oversize dobrych marek, kupowane w uznanych sklepach, a nie na przykład na bazarze czy w sieciówce, takie stroje mogą bowiem rzeczywiście prezentować się tandetnie. Na ten zakup na pewno nie warto żałować pieniędzy, gdyż dobra kurtka posłuży dłużej niż jeden sezon, a i fason oversize szybko nie wyjdzie z mody.

Dla kogo?

Luźne parki, obszerne puchówki czy modne bomberki to świetny wybór dla tak naprawdę wszystkich pań, zwłaszcza gdy potrafi się je łączyć z innymi elementami stylizacji — choć współczesna moda dopuszcza naprawdę różne rozwiązania, można na przykład puchówkę połączyć z elegancką spódnicą. Okrycia o luźniejszym fasonie sprawdzają się doskonale zarówno do ukrywania niedoskonałości sylwetki, jak i jako przeciwwaga dla noszonej pod spodem, podkreślającej figurę, obcisłej odzieży.

Atrakcyjny asortyment

Okrycia wierzchnie o luźniejszym kroju mają wiele zalet, a wśród nich najważniejsze są swoboda ruchów, komfort użytkowania oraz efektowny, modny wygląd. Wybierz taki produkt i korzystaj z jego walorów!