Komplet ręczników do hotelu

Komplet ręczników do hotelu

Goście zatrzymujący się w hotelach dużą uwagę zwracają na jakość udostępnianych im akcesoriów. W każdym pokoju powinny znajdować się czyste, ładne i praktyczne ręczniki. Sprawdź, gdzie kupować tego rodzaju produkty i w jaki sposób można je spersonalizować.

Ręczniki hotelowe

Warunki w obiektach noclegowych są nieco inne niż w mieszkaniach do użytku prywatnego. Ręczniki używane są przez setki osób i trafiają do prania nawet po jednym użyciu. Właśnie dlatego warto inwestować w wyroby z bawełny o gramaturze około 500 gram na metr kwadratowy. Taki materiał jest gruby, mięsisty, miły w dotyku, a przede wszystkim odporny na uszkodzenia. Można prać go wielokrotnie i nie straci pierwotnego, luksusowego wyglądu. Należy jedynie przestrzegać wymagań producenta. Niektórych tekstyliów nie powinno się na przykład suszyć w suszarce bębnowej.

Ręczniki hotelowe stanowią ważny element wizerunku firmy. Towarzyszą gościom podczas brania kąpieli i mycia włosów, z pewnością zostaną przez nich zauważone. Powinny wzbudzać jak najlepsze skojarzenia. Przede wszystkim muszą kojarzyć się z czystością. Z tego względu najbardziej polecane są modele śnieżnobiałe. Uznaje się je za komfortowe i prestiżowe.

Spersonalizowane tekstylia

Warto zamawiać spersonalizowane tekstylia, które pozwalają wyróżnić się wśród konkurencji i na dłużej pozostają w pamięci użytkowników. Kupując komplet ręczników do hotelu, można zlecić na przykład wyhaftowanie logo marki lub naniesienie nadruku. Oznaczenia są wyraziste i trwałe, a zarazem w pełni dopasowane do wyglądu materiału. Opłacalne jest zamawianie tekstyliów hotelowych u polskiego producenta, który dostarcza klientom również zasłony, bieżniki i obrusy. Wszystkie z tych produktów utrzymane zostaną w podobnej stylistyce i zapewnią spójny efekt. Właściciele hoteli mogą też kupić ręczniki kolorowe. Niezależnie od wybranej barwy, komplet powinien zawierać co najmniej jeden mały i jeden duży model. Należy uwzględnić zapasowe tekstylia i trzymać je na magazynie w razie zaginięcia lub uszkodzenia podstawowego wyposażenia pokoi.

Sklep z ręcznikami hotelowymi

Już wiesz, czym kierować się przy zakupie ręczników. Wybieraj wysokogatunkowe produkty bawełniane, cenione za dużą odporność na uszkodzenia oraz przyjemną, chłonną teksturę. Luksusowe tekstylia hotelowe możesz zamówić w sklepie prowadzonym przez polskiego producenta.