Jakie sprzęgła oferuje Polpack?

Jakie sprzęgła oferuje Polpack?

Zależy Ci na płynnej i bezawaryjnej pracy maszyn? Potrzebujesz dobrych części. Sprawdź, jakie sprzęgła możesz zamówić u oficjalnego dystrybutora akcesoriów marki Bonfiglioli. Zamawiaj najlepszej jakości elementy mechaniczne w korzystnej cenie.

Różne rodzaje sprzęgieł

W ofercie firmy Polpack znajdują się różnorodne części do maszyn. Wśród najczęściej kupowanych produktów znajdują się sprzęgła. To urządzenia, które służą do chwilowego odłączenia silnika od układu przenoszenia napędu. Wykorzystywane są również do rozdzielania momentu obrotowego między osiami określonej maszyny lub środka transportu. Producenci proponują różne rodzaje sprzęgieł, w tym modele:

  • hydrokinetyczne, elastyczne i zębate,
  • wężykowe i przeciążeniowe,
  • przybębnowe,
  • pierścieniowe, prężnowo-zaciskowe.

Dużym zainteresowaniem wśród kupujących cieszy się sprzęgło hydrokinetyczne z serii Rotomec. Ma mechaniczną blokadę odśrodkową, która gwarantuje zachowanie zerowego poślizgu w trakcie pracy z nominalnymi obrotami. Wyróżnia się hydraulicznym rozruchem. Ciekawym rozwiązaniem są także modele z serii Rotofluid, które mogą być użytkowane w strefach zagrożonych wybuchem. Posiadają certyfikat ATEX i M2. Dostępne są w wersji z pojedynczą lub podwójną komorą opróżnienia.

Najlepsze części do maszyn

Przy zakupie części i akcesoriów maszynowych należy zwrócić szczególną uwagę na jakość ich wykonania. Warto korzystać z ofert sprawdzonych i często polecanych w branży producentów, takich jak Bonfiglioli. Bardzo ważne jest odpowiednie dostosowanie elementu układu do budowy maszyny i miejsca, w którym pracuje. Trzeba dokładnie zapoznawać się z opisami w katalogu dostawcy. Sprzedawca może doradzić przy wyborze odpowiednich rozwiązań.

Sprzęgło hydrokinetyczne w dobrej cenie

Zamawiaj sprzęgła hydrokinetyczne u dystrybutora wysokiej jakości części do maszyn. Sprawdzaj najnowsze katalogi i dobieraj elementy odpowiednie dla swoich potrzeb. W ofercie firmy Polpack znajdziesz też siłowniki śrubowe, wielowarstwowe podkładki regulacyjne, nierdzewne motoreduktory oraz trójfazowe silniki elektryczne.