Jakie ręczniki hotelowe wybrać?

Jakie ręczniki hotelowe wybrać?

Zależy Ci na opinii gości Twojego hotelu? Zadbaj o odpowiednie wyposażenie łazienki. Zamów spersonalizowane ręczniki, które są praktyczne w użyciu oraz stanowią ważny element wizerunku marki. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy zakupie tekstyliów.

Najlepsze ręczniki do hotelu

Wyposażenie hotelu musi być praktyczne i stylowe razem. Jak wybrać odpowiednie ręczniki? Przede wszystkim warto inwestować w produkty, które:

  • są spójne z identyfikacją wizualną marki i aranżacją wnętrz,
  • wyróżniają się dużą chłonnością,
  • wykonano z miękkiego, miłego w dotyku materiału,
  • sprawdzą się przy intensywnym użytkowaniu przez długi czas.

Najlepsze ręczniki hotelowe są łatwe do utrzymania w czystości. Właściciele obiektów noclegowych muszą przestrzegać wysokich standardów higienicznych, przez co tekstylia prane są bardzo często. Dobrym rozwiązaniem są produkty wykonane z wysokiej jakości bawełny, które można prać w pralce automatycznej w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Mają intensywną, odporną na spieranie barwę oraz grubą, mięsistą teksturę.

Hotelowe tekstylia

W łazience musi znaleźć się komplet ręczników w różnych rozmiarach. Każdy gość powinien mieć do dyspozycji co najmniej dwa modele, jeden duży (70×140 cm), a drugi mały (na przykład 50×100 lub 50×90). Wiąże się to z koniecznością zakupu większej ilości tekstyliów do wyposażenia pokoi w obiekcie. Dobrej jakości akcesoria wpływają jednak na opinie klientów.

Jaki kolor ręcznika jest najlepszy? Najczęściej wybierane są śnieżnobiałe materiały, ponieważ kojarzą się z czystością i tworzą luksusową atmosferę. Można je dodatkowo spersonalizować, na przykład poprzez wyhaftowanie nazwy hotelu lub nadrukowanie logo. Projektanci wnętrz zachęcają jednak do kupna kolorowych tekstyliów. Urozmaicają aranżację pomieszczenia i pozwalają się wyróżnić wśród konkurencji. Można zdecydować się na butelkową zieleń, musztardowy żółty, granat, beż lub szarość. Niezależnie od barwy, ręczniki zawsze muszą być czyste i pachnące. Należy prać je zgodnie ze wskazaniami producenta.

Stylowe ręczniki bawełniane

Zainwestuj w stylowe teksylia do łazienki i buduj pozytywne wrażenia z wizyty w hotelu. Kup ekskluzywne ręczniki bawełniane, które są ładne, praktyczne i miłe w dotyku. Wybierz komplet składający się z ręczników w różnych wymiarach. W dobrym sklepie zamówisz go w korzystnej cenie.