Jak wybrać roller do twarzy?

Jak wybrać roller do twarzy?

Chcąc zapewnić sobie zdrowie i piękno cery warto sięgać po wiele dostępnych rozwiązań zamiast ograniczać się na przykład tylko do podstawowej pielęgnacji. Włożony w to wysiłek na pewno się opłaci, a przy tym wiele zabiegów zapewnia przyjemność i relaks. Tak jest zwłaszcza w przypadku masowania twarzy specjalnym rollerem, dającego wiele korzyści. Sprawdź, jak wybrać taki masażer.

Moda na masowanie

Obecnie istnieje duża moda na masowania twarzy, co ma nadać jej młodszy wygląd poprzez poprawę jędrności skóry, a także, między innymi, zredukować opuchnięcia i cienie pod oczami. Masaż z użyciem rollera jest przy tym znacznie efektywniejszy niż wykonany dłońmi, sprawia też na pewno więcej przyjemności i jest łatwiejszy.

Na rynku można znaleźć różne masażery do twarzy, na przykład z maleńkimi metalowymi lub plastikowymi igiełkami, co ma dawać efekt mezoterapii, a także gładkie, wykonane z metalu lub tworzyw sztucznych. Szczególnym uznaniem jednak cieszą się rollery do twarzy wykonane z kamieni, jak kwarc czy jadeit. Na ich popularność składa się wiele czynników, w tym piękny wygląd, poręczność (masażery takie mają dwie końcówki, do większych i mniejszych partii twarzy), a także moc samych kamieni, w jaką wierzy wiele osób. Na pewno warto spróbować, zwłaszcza że stosując je można odnieść wiele cennych korzyści.

Piękno, zdrowie i… ulga!

Po masażery takie szczególnie chętnie sięgają kobiety uskarżające się na cienie i opuchnięcia pod oczami. Stosując roller rano, warto wcześniej schłodzić go w lodówce. Dzięki temu jego działanie na te problemy zostanie zintensyfikowane, a przy tym masaż przyniesie niezwykłą ulgę opuchniętym okolicom oczu, szybko redukując obrzęk.

Poza tym regularne masowanie twarzy poprawia ukrwienie skóry i jej odżywienie, zwiększa też jędrność.

Łatwy sposób na świetne efekty

Parominutowy masaż to remedium na wiele problemów skóry, a przy tym zabieg przyjemny oraz relaksujący. Wybierz dobry masażer i korzystaj z niego codziennie!