Fotel jajo — co to jest?

Wygodne miejsce do siedzenia powinno znajdować się w każdym domu. Dowiedz się, jakie krzesła wypoczynkowe proponują współcześni projektanci. Wybierz fotel o owalnym kształcie i ciesz się unikalną aranżacją w nowoczesnym stylu.

Wełniany fotel jajo

Oryginalne projekty mebli opierają się na kreatywnym podejściu do kształtów, faktur i materiałów. Dobrym tego przykładem jest fotel jajo, który wyprofilowany został według owalnej formy. Ten produkt przyciąga uwagę klientów z wielu powodów. Przede wszystkim:

  • ma czerwony, intensywny kolor,
  • został wykonany z miłej w dotyku wełny,
  • opiera się na konstrukcji obrotowej,
  • umożliwia relaksacyjne bujanie się,
  • posiada wygodne oparcie i podłokietniki.

Dodatkowo kupujący mogą zdecydować o kolorze nóg mebla. Dużą popularnością cieszy się złota podstawa, którą łatwo dopasować do znajdujących się w pomieszczeniu dodatków o podobnej barwie. Ponadto proponowane są nóżki aluminiowe, dające stonowany i minimalistyczny efekt.

Krzesło relaksacyjne

Na krześle w kształcie jajka można wykonywać wiele czynności. Doskonale sprawdza się do siedzenia przy czytaniu książek, oglądaniu filmów i seriali, piciu porannej kawy i prowadzeniu pogawędek z rodziną i przyjaciółmi. Szczególnie ceniona przez użytkowników jest funkcja bujania, która wykazuje właściwości relaksacyjne. Fotel warto ustawić w salonie lub sypialni. Czerwony kolor efektownie kontrastuje z bielą, beżem, szarością i czernią. Jest wiele sposobów na wkomponowanie go do swojej aranżacji. Polecany jest na przykład do wnętrz minimalistycznych, gdzie stanowi praktyczną dekorację przestrzeni.

Dobry sklep z fotelami

Chcesz odpocząć po pracy i nabrać energii na kolejny dzień? Zainwestuj w fotel w kształcie jajka! Znajdziesz ten mebel w dobrym sklepie z krzesłami. Postaw na modne wyposażenie z wysokiej jakości materiałów.